MAGAZYN ENERGII LMV

Magazyn energii – 24 godziny słońca w Twoim domu!

LMVGroup
26 września, 2023 0 Comment
 
Instalacje fotowoltaiczne z magazynem energii dzięki połączeniu zalet instalacji typu on-grid oraz off-grid cieszą się dużym powodzeniem na polskim rynku. Stosowany w nich falownik hybrydowy oprócz zadań stawianych przed zwykłym falownikiem sieciowym, dodatkowo ma możliwość ładowania baterii akumulatorów, oraz czerpania z nich energii, jeżeli zajdzie taka konieczność. 
 

Zalety magazynu energii

Wyższa autokonsumpcja wyprodukowanej energii elektrycznej

– dzięki magazynom w przypadku produkcji energii wyższej niż bieżące zapotrzebowanie, możliwe jest jej zgromadzenie w bateriach akumulatorów jeszcze przed przekazaniem do sieci zewnętrznej. W sytuacji odwrotnej, gdy produkowana przez panele energia nie jest wystarczająca by zasilić nasze domowe urządzenia, to w pierwszej kolejności, wykorzystamy tę zgromadzoną przez magazyn energii

Możliwość zasilania awaryjnego w przypadku zaniku zasilania z sieci publicznej

– dzięki zastosowaniu falowników hybrydowych oraz akumulatorów w przypadku awarii sieci publicznej i zaniku zasilania, domowy magazyn energii może nadal podtrzymywać funkcjonowanie naszych urządzeń elektrycznych w wydzielonej sieci.

Dotacja Mój Prąd 5.0 oraz ulga termomodernizacyjna

– decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, zyskujemy możliwość skorzystania z bezzwrotnej dotacji Mój Prąd 5.0 oraz ulgi termomodernizacyjnej. Spełniając wszystkie warunki programu, uzyskamy nawet do 26 000,00 zł zwrotu, w tym:

  • do 7 000,00 zł za instalację fotowoltaiczną
  • do 16 000,00 zł za magazyn energii elektrycznej
  • do 3 000,00 zł za system zarządzania energią HEMS/EMS
MAGAZYN ENERGII

Nie czekaj!

Zaufaj LMV Group i dowiedz się więcej!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz poniżej.

Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu oraz w złożeniu wniosku o dotację Czyste PowietrzeCzyste Powietrze PLUSMój PrądMoje CiepłoCiepłe Mieszkanie.

Prowadzimy inwestycje od A do Z – audyt, projekt, montaż oraz wniosek o dotacje.