Skorzystaj z dotacji do fotowoltaiki, magazynów energii i pomp ciepła

Dotacja Mój Prąd 5.0

Kolejna edycja dotacji Mój Prąd 5.0 wystartowała 22 kwietnia 2023r. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, wsparciem finansowym objęte zostały także magazyny energii elektrycznej, pompy ciepła i systemy zarządzania energią.

Co to Mój Prąd?

Poprzednie edycje programu Mój Prąd cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki dotacjom Polacy pokochali panele fotowoltaiczne, a przyrost nowych instalacji osiągnął rekordowe tempo. Rząd zapowiadał kontynuację popularnego programu. Od dawna przewidywano, iż rozwiązania związane z magazynowaniem energii również zostaną objęte wsparciem finansowym.

Fotowoltaika i nie tylko

Słowom stało się zadość. Mój Prąd 5.0 trwa i rozszerzony jest nie tylko o magazyny energii elektrycznej, ale również pompy ciepła. Dodatkowy zwrot można uzyskać instalując inteligentne urządzenie zarządzające przepływami tej energii. Taka konstrukcja programu pozwala na zbudowanie instalacji fotowoltaicznej w wersji SMART. W połączeniu z magazynem ciepła (np. pompa ciepła powietrze-woda), magazynem energii elektrycznej (baterie akumulatorów) i inteligentnym systemem zarządzania przepływami otrzymujemy kompleksowe rozwiązanie zasilania własnego domu, jednocześnie redukując rachunki i wymiernie oszczędzając środowisko naturalne. Sumarycznie przy takiej inwestycji do uzyskania jest aż 45 400,00 zł bezzwrotnej dotacji.

Niebagatelne znaczenie ma możliwość uzyskania funkcji zasilania awaryjnego z jednoczesną pracą systemu fotowoltaicznego. W dzisiejszych niespokojnych czasach, gwarancja posiadania własnego prądu w momentach awarii zasilania z zewnątrz, może się okazać decydującym czynnikiem wpływającym na chęć posiadania takiego systemu.

Podstawowe korzyści z systemów objętych dotacją:

Instalacja fotowoltaiczna – prąd z instalacji odnawialnego źródła energii:

– oszczędność w rachunkach za energię

– redukcja niekorzystnego wpływu na środowisko związanego ze spalaniem paliw kopalnych

– dotacja do 7 000,00 zł

Bank energii elektrycznej – zapas własnego prądu ze słońca:

 – jeszcze większe oszczędności w rachunkach za energię dzięki optymalizacji zużycia własnego

– zasilanie awaryjne – prąd w domu i działające źródło tego prądu w przypadku awarii sieci dystrybucyjnej

– dotacja do 16 000,00 zł

Pompa ciepła – ogrzewanie i ciepła woda z ekologicznego źródła:

– niskie koszty ogrzewania i ciepłej wody

– uniezależnienie od gazu i wzrostu jego cen

– redukcja zanieczyszczenia środowiska

– dotacja do 19 400,00 zł

System zarządzania energią

– dodatkowe obniżenie rachunków dzięki optymalnemu wykorzystaniu pozyskanej w instalacji fotowoltaicznej energii

– dotacja do 3 000,00 zł

Jak skorzystać?

Wysoka dotacja do nowoczesnego systemu ogrzewania i pozyskiwania energii elektrycznej to atrakcyjna propozycja. Maksymalna kwota wsparcia wynosi 45 400,00 zł, natomiast na budżet programu przeznaczono aż 1 355 000 tys. złDoświadczenia poprzednich edycji Mojego Prądu wskazują, że największe korzyści uzyskują Ci, którzy korzystają na początku, ponieważ poprzednie wznowienia programu wiązały się również z odrobinę niższym poziomem wsparcia. Zatem, jeżeli ktoś na poważnie myśli nad obniżeniem rachunków za prąd, uniezależnieniem się od gazu, lub zapewnieniem sobie prądu w sytuacjach awaryjnych, to warto zainwestować właśnie teraz, ponieważ zgodnie z zapowiedziami ta edycja może być ostatnią.

Wszystkie opisane powyżej systemy oferujemy w kompleksowej usłudze obejmującej projekt, finansowanie, montaż i serwis oraz pomoc w uzyskaniu dotacji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej.

Zaufaj LMV Group – Dotacje Mój Prąd Kraków. 

Realizacja przez LMV Group to:

DOŚWIADCZENIE

Powstaliśmy w 2014 r. od początku działamy w branży fotowoltaicznej. Mamy ponad 2000 zrealizowanych inwestycji, liczne uprawnienia i akredytacje, w tym certyfikat UDT

PROFESJONALNY PROJEKT

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Opracowujemy projekt 3D z analizą zacienienia, wizualizacją rozłożenia paneli i symulacją uzysku energetycznego. 

UCZCIWA WYCENA

Wieloletnie doświadczenie i szerokie kontakty pozwalają nam oferować wysokiej jakości sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie korzystamy z pośredników i nie podnosimy cen z powodu dotacji.

 

ATRAKCYJNE FINANSOWANIE

Posiadamy wpis na listę KNF i oferujemy korzystne opcje ratalne. 

PEWNY MONTAŻ

Własne, doświadczone ekipy instalatorów, nie korzystamy z podwykonawców – bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces inwestycji.

DOPEŁNIAMY FORMALNOŚCI

Przyłączenie do sieci, wniosek o dotację, ewentualne uzgodnienia p.poż (dla instalacji o mocy powyżej 6,5 kWp).

 

Dotacja Mój Prąd Kraków – podoba mi się to rozwiązanie! Chcę się dowiedzieć więcej! 

Jak zacząć?

Wypełnij i prześlij poniższy formularz (zajmie to ok. 30 sekund). Wstępnie ocenimy możliwość montażu wybranej pompy i prześlemy informację zwrotną. To jest niezobowiązujące i nic nie kosztuje.

Napisz do nas!
    LMV Group – Dotacja Mój Prąd Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów. Przeczytaj o proponowanych rozwiązaniach i skontaktuj się z nami, by obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną!