o nas - lmvgroup

Elektrownie Słoneczne Kraków

Jesteśmy fanami fotowoltaiki i zależy nam na jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu tej technologii. Dlatego do inwestycji w elektrownie słoneczne podchodzimy kompleksowo. Rozpoczynając od Audytu – określającego m.in. profil zużycia energii i możliwości jej pozyskiwania, poprzez Projekt 3D – analizujący m.in zacienienie, temperatury i warunki klimatyczne, do  Raportu/Symulacji będącego syntezą zebranych informacji.

Finalnym etapem jest Państwa Zysk darmowej i praktycznie niewyczerpalnej energii słonecznej.

Naszym celem jest budowanie niezależnej i efektywnej energetyki obywatelskiej, stąd wykonywane przez nas projekty i raporty są darmowe w przypadku decyzji klienta o inwestycji w oferowane przez nas elektrownie słoneczne Kraków jest dobrze nasłonecznionym miejscem i doskonale nadaje się do pozyskiwania energii słonecznej.

Działamy od 2014 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży PV posiadamy rozległe kontakty handlowe pozwalające oferować kompletne systemy PV w bardzo atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów i generalnych dystrybutorów.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści posiadający stosowne certyfikaty i dyplomy (w tym certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego).

Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, dzięki temu szybko realizujemy inwestycję i kontrolujemy jej jakość na każdym etapie instalacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do zaangażowania w transformację energetyczną naszej cywilizacji.