Pompy ciepła Kraków

Pompy ciepła

Ekologiczne, bezobsługowe i tanie ogrzewanie

Pompa ciepła - biała skrzynka z wbudowanym na dole ekranem.

Pompa ciepła to urządzenie zapewniające ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku form pozyskiwania ciepła. Sekret tego rozwiązania tkwi we właściwościach fizykochemicznych tzw. czynnika chłodniczego (stosowanego powszechnie w klimatyzatorach czy lodówkach). Dzięki tej technologii, doprowadzając jednostkę energii elektrycznej do sprężarki, otrzymujemy nawet 5 razy więcej jednostek energii cieplnej (współczynnik COP i SCOP). To sprawia, że pompy ciepła są również bardzo opłacalne pod względem ekonomicznym (tanie ogrzewanie), a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną mogą niemal do znacząco zniwelować rachunki w domu. 

Zaufaj LMV GroupPompy ciepła Kraków.

 

OUTDOOR_WH-UX12HE8_INSIDE_VIEW

Zalety pomp ciepła

KOMFORT
systemy zautomatyzowane, bezobsługowe, bardzo ciche

EKONOMIA
niskie koszty ogrzewania i ciepłej wody

SYSTEM SMART
inteligentne wykorzystanie energii w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną

EKOLOGIA
całkowity brak emisji spalin

ZDALNE ZARZĄDZANIE
przez aplikacje internetowe

Na zdjęciu znajduję się małe dziecko, które w rękach trzyma słoik a w nim znajdują się świecące lampki. Dziecko ma brązowe włosy i patrzy w górę - widać je z profilu. W tle rośliny domowe.

CZYSTA KOTŁOWNIA
brak pyłu, osadu, nie trzeba składować opału na zapas

BEZAWARYJNOŚĆ

dobrze zainstalowana pompa ciepła renomowanego producenta, będzie służyć długie lata

BEZPIECZEŃSTWO
nie ma ryzyka ulatniania tlenku węgla (czad), czy nieszczelności w instalacji gazowej

PODNIESIENIE WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI
pompa ciepła to najbardziej pożądane źródło ciepła, które podnosi wartość Twojego domu

Obecnie największą popularnością cieszą się pompy ciepła typu powietrze – woda. 

Charakteryzują się one niskimi kosztami inwestycyjnymi, zachowując równocześnie wysoki współczynnik wydajności (COP).

Propozycja LMV Group

Oferujemy pompy ciepła, wraz z usługą montażu uruchomienia i serwisowania firmy Panasonic, której jesteśmy akredytowanym instalatorem. Panasonic jest jednym z wiodących producentów tego typu sprzętu na świecie. Dzięki ponad 60 letniemu doświadczeniu oferowane przez Panasonic pompy ciepła, są długowieczne i praktycznie bezawaryjne.  Urządzenia posiadają klasę energetyczną A+++.

Logo firmy Panasonic - duży niebieski napis z nazwą firmy.

Marka GREE to światowi giganci w dziedzinie urządzeń klimatyzacyjnych, których używa już ponad 300 mln osób w 160 krajach.  Ponad 30 letnie doświadczenie w branży i bogata baza specjalistów, zaowocowała opracowaniem blisko 30 000 patentów technologicznych. GREE testuje wytrzymałość swoich urządzeń, oferując sprzęt wysokiej klasy, w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy akredytowanym instalatorem marki GREE.

Logo marki Gree. Napis w kolorze niebieskim. Obok niebiesko - czerwoen kółko.

Pompy ciepła firmy Samsung to definicja komfortu klimatycznego wnętrz każdego domu. Dzięki zastosowaniu przełomowych innowacji oraz inteligentnej komunikacji cyfrowej, urządzenia te charakteryzują się wysoką efektywnością i elastycznością. Oferowane przez Samsung pompy ciepła to nie tylko rozwiązania z zakresu ogrzewania i chłodzenia, lecz także nowe i ekologiczne doświadczenia prowadzące ku poprawie stanu środowiska.

SAMSUNG

Pompy ciepła Mitsubishi Electric, to synonim najwyższej jakości, niezawodności i wysokiej sprawności. Producent oferuje urządzenia w szerokim zakresie mocy znamionowej, wyposażone w szereg innowacyjnych funkcjonalności takich jak, inteligentne algorytmy sterowania czy funkcję Smart Grid Ready. Wykonane są w technologiach Monoblok, Split oraz Allinone. Jesteśmy akredytowanym instalatorem marki Mitsubishi Electric

ME_logo_1

Dlaczego my?

Optymalną pompę ciepła dobieramy na podstawie przeprowadzonego przez nas darmowego audytu.

Jesteśmy wpisani na listę KNF. We współpracy z największymi bankami oferujemy niskooprocentowane pożyczki na proekologiczne inwestycje, takie jak: instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii czy pompy ciepła.