Magazyny energii Kraków

Magazyny energii

24 godziny Słońca? Teraz to możliwe!

Instalacje fotowoltaiczne z magazynem energii mimo, że są stosunkowo nowym rozwiązaniem, cieszą się dużym powodzeniem na rodzimym rynku. Łączą zalety instalacji typu on-grid (spiętej z siecią zewnętrzną) oraz off-grid (działającą na wewnętrzną sieć wydzieloną). Instalacje takie składają się z paneli fotowoltaicznych, falownika oraz akumulatorów. W tym przypadku jednak, zamiast klasycznego inwertera sieciowego, stosowany jest falownik hybrydowy. Falownik hybrydowy oprócz zadań stawianych przed zwykłym falownikiem sieciowym, dodatkowo ma możliwość ładowania baterii akumulatorów, oraz czerpania z nich energii, jeżeli zajdzie taka konieczność. 

Zaufaj LMV GroupMagazyny energii Kraków.

Zalety magazynów energii niedostępne w typowych rozwiązaniach

Na zdjęciu kobieta i mężczyzna. Siedzą na kanapie. Kobieta trzyma nogi na kolanach mężczyzny. Uśmiechają się.

Wyższa autokonsumpcja wyprodukowanej energii elektrycznej.

Gdy w domu nie występuje wystarczająco duży pobór prądu, a produkcja energii jest wysoka, to zanim energia ta zostanie przekazana sieci zewnętrznej, będzie ona zgromadzona w akumulatorach. W sytuacji odwrotnej, gdy produkowana przez panele energia nie jest wystarczająca, by zasilić w danym momencie nasze domowe urządzenia, to zanim pobierzemy prąd z sieci, wykorzystamy tę zgromadzoną przez magazyn energii

FOTOWOLTAIKA

Możliwość zasilania awaryjnego w przypadku zaniku zasilania z sieci publicznej.

Klasyczne falowniki, w przypadku awarii sieci zewnętrznej nie generują energii i wyłączają się. Falownik hybrydowy – dzięki zastosowaniu akumulatorów – w przypadku awarii sieci publicznej i zaniku zasilania, może nadal podtrzymywać funkcjonowanie naszych domowych urządzeń elektrycznych w wydzielonej sieci domowej.

Propozycja LMV Group

Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne z magazynem energii, oparte są o falowniki hybrydowe oraz akumulatory od wiodących producentów. Wszystkie urządzenia łączą w sobie wysoką wydajność, wszechstronność, elastyczność i niezawodność.

Dlaczego my?

Instalacje fotowoltaiczne projektujemy w specjalistycznym oprogramowaniu PV*Sol, w środowisku 3D (uwzględniając zacienienia, lokalizacje, kąt nachylenia dachu i kierunki świata). Dzięki temu dobieramy optymalną moc instalacji, pozwalającą zniwelować rachunki za prąd.

Pomagamy uzyskać dotacje z rządowego programuCzyste Powietrze” i „Mój Prąd”. Przygotujemy dla Państwa wszystkie dokumenty i „poprowadzimy za rękę” w trakcie całego procesu.

Nasi specjaliści posiadają wszystkie wymagane uprawnienia, w tym certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jesteśmy wpisani na listę KNF. We współpracy z największymi bankami oferujemy niskooprocentowane pożyczki na proekologiczne inwestycje, takie jak: instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii czy pompy ciepła.

Przykładowe zestawy hybrydowych instalacji fotowoltaicznych

Nasze wyceny zawierają montaż, uruchomienie, zgłoszenie do OSD i dokumentację – kompletną hybrydową instalację fotowoltaiczną w wersji pod klucz.  

Dach skośny przykryty blachą trapezową, moduły Longi Solar o mocy 500 Wp, falownik hybrydowy o mocy 10 kW, zestaw baterii o pojemności ok.10 kWh, niezbędny osprzęt.

MAGAZYN ENERGII

Podoba Ci się to rozwiązanie? Chcesz się dowiedzieć więcej?

Napisz do nas!
    LMV Group – Hybrydowe instalacje fotowoltaiczne Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów. Przeczytaj o proponowanych rozwiązaniach i skontaktuj się z nami, by obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną!