Klimatyzatory Kraków

Komfortowy dom nawet w upalne dni

Wzrost średniej temperatury sprawia, że często już wiosną pogoda bywa nieznośnie gorąca. Upalne lata przeciągają się na złotą polską jesień, a wysoka temperatura obniża jakość naszego życia. Prognozy związane ze zmianami klimatu wskazują, że liczba upalnych dni będzie systematycznie wzrastać. Aby poprawić komfort życia swojego i swojej rodziny warto rozważyć instalację klimatyzacji, która cieszy się coraz większą popularnością również w naszym kraju.

LMV Group – Klimatyzatory Kraków

Poznaj klimatyzatory GREE

Proponujemy Państwu sprawdzone i niezawodne rozwiązania oparte o urządzenia marki GREE. To światowy lider w rozwiązaniach klimatyzacyjnych działający w tej branży od ponad 30 lat.  Produkuje ponad 60 mln urządzeń rocznie i posiada ponad 30 000 zarejestrowanych patentów. 

To jedna z najpotężniejszych korporacji na świecie, zdobywająca równocześnie odznaczenia dla jednego z najlepszych globalnych pracodawców. Naścienne urządzenia GREE pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32.

Logo marki Gree. Napis w kolorze niebieskim. Obok niebiesko - czerwoen kółko.
Na zdjęciu czarno-srebrny klimatyzator. Jest on bryłą o podstawie prostokąta.

Estetyka i wszechstronność

Biały klimatyzator. Urządzenie jest podłużne, o obłym kształcie.

Charakterystyczną cechą systemu klimatyzacji opartej o produkty GREE jest bogaty wybór jednostek wewnętrznych, które zaspokoją najwyższe wymagania. Dodatkowo, dzięki technologii multi split rozwiązania GREE są niezwykle uniwersalne i elastyczne, pozwalające do jednej jednostki zewnętrznej podłączyć nawet trzy róże jednostki wewnętrzne.  

Przykładowo: w salonie montujemy elegancki i wielofunkcyjny klimatyzator serii U-Crown, w sypialni ultra cichy Muse, a w sporadycznie użytkowanym pomieszczeniu budżetową serię Lomo Luxury. 

Bogaty wybór urządzeń GREE – zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym –
zaspokoi najwyższe wymagania techniczne i estetyczne.

Do wyboru mamy aż 12 modeli naściennych jednostek GREE.
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem proponowanych rozwiązań GREE.

Sprawdź ceny zestawów klimatyzacji wraz z osprzętem, montażem i uruchomieniem

Napisz do nas!
    LMV Group – Klimatyzatory Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów. Przeczytaj o proponowanych rozwiązaniach i skontaktuj się z nami, by obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną!