LMV Group - Fotowoltaika Kraków

Instalacje fotowoltaicze

Własny prąd – niższe rachunki 

Instalacje fotowoltaiczne to urządzenia pozwalające w całkowicie bezemisyjny sposób pozyskiwać energię elektryczną. To doskonałe rozwiązanie pozwalające zredukować rachunki za energię elektryczną w domu, w firmie czy gospodarstwie rolnym. Wydatki na inwestycję we własną elektrownie słoneczną można odliczyć od podstawy opodatkowania  – w uldze termomodernizacyjnej i w ten sposób uzyskać zwrot nadpłaconego podatku. Zwrot inwestycji następuje po ok. 8 latach, a żywotność systemu sięga 30 lat. 

Polacy pokochali energię słoneczną – w naszym kraju działa już ponad 1 300 000 instalacji fotowoltaicznych

Zaufaj LMV Group – Fotowoltaika Kraków.

Jak zbudować optymalną instalację?

Krok 1: Wybierz trwałe i wydajne panele

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia renomowanych i sprawdzonych producentów. W przypadku paneli fotowoltaicznych są to producenci z grupy Tier1 (wydawany przez Bloomberga ranking największych producentów modułów fotowoltaicznych służący do oceny wiarygodności finansowej przy akceptowaniu kredytowania projektów dużych farm fotowoltaicznych) tacy jak: 

Oferujemy panele o najwyższej sprawności (mocy znamionowej) i wykonane w najnowszych technologiach takich jak PERC, half-cut, BiFacial oraz FullBlack.

LMV GROUP
Urządzenie marki Fronius - sporych rozmiarów, szara skrzynka z elektronicznym wyświetlaczem.

Krok 2: Dobierz solidny falownik

Obok paneli najistotniejszym elementem instalacji fotowoltaicznej jest falownik (inwerter). Dzięki niemu prąd z generatora PV zostaje przekształcony z stałego na zmienny o odpowiednim napięciu.

Naszym inwestorom oferujemy falownik austriackiej firmy Fronius. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, produkty serii PRIMO, SYMO oraz ich odpowiedniki w wersji GEN24 PLUS, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wysoką wydajnością. Firma Fronius posiada swoje rozbudowane zaplecze serwisowe w Gliwicach. 

Jesteśmy akredytowanym Fronius System Partnerem, a wszystkie oferowane przez nas falowniki wyposażone są w kartę data manager, umożliwiającą zdalne monitorowanie pracy elektrowni przez aplikacje na smartfony i komputery.

Proponujemy również falowniki innych światowych liderów technologii, takich jak:

Na specjalne życzenie inwestora możemy również zainstalować inny preferowany falownik.

Krok 3: Współpracuj ze sprawdzoną firmą

Do inwestycji podchodzimy kompleksowo. Rozpoczynając od analizy potrzeb inwestora i projektu 3D, wykonanego w specjalistycznym oprogramowaniu PV*Sol, określającego m.in. strefy zacienienia oraz prognozowany zysk energetyczny. Dzięki temu przygotowujemy indywidualny projekt „szyty na miarę”. 

Nie korzystamy z podwykonawców, wszystkie montaże realizujemy w oparciu o własne doświadczone ekipy instalatorów.  Przyłączymy Twoją instalację do sieci OSD (zakładu energetycznego). Dla instalacji o mocy powyżej 6,5 kWp, zgodnie ze znowelizowaną ustawą Prawo Budowlane, przygotujemy komplet dokumentów (wraz z opinią uprawnionego rzeczoznawcy do spraw p.poż). 

Jesteśmy wpisani na listę KNF i dzięki temu, we współpracy z największymi bankami oferujemy niskooprocentowane pożyczki na proekologiczne inwestycje, takie jak instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii czy pompy ciepła. 

Zaufaj LMV Group – Fotowoltaika Kraków.

Jakie jest Twoje roczne zapotrzebowanie na prąd?

Wybierz wielkość zużycia rocznego, aby zobaczyć proponowaną moc i cenę instalacji fotowoltaicznej.

Wycena zawiera kompleksową dostawę urządzeń, w tym montaż, uruchomienie, zgłoszenie do OSD i dokumentację.
Przykładowe zestawy na dach skośny przykryty blachą trapezową. 

Osprzęt: moduły Longi Solar o mocy 530 Wp, falownik FoxESS.

Podkreślamy, że poniższe zestawy są poglądowe. 

Każdą instalację projektujemy indywidualnie w oparciu o preferencje co do zastosowanych paneli i falowników. 

Sprawdź także nasze zestawy komercyjne

Zobacz, jakie zestawy fotowoltaiczne polecamy firmom i gospodarstwom rolniczym

Podoba Ci się to rozwiązanie? Chcesz się dowiedzieć więcej?