POMPA CIEPŁA LMV GROUP

Pompy ciepła Panasonic

LMVGroup
7 sierpnia, 2023 0 Comment

Firma Panasonic to jeden z wiodących producentów pomp ciepła na świecie. Dzięki ponad 60 letniemu doświadczeniu oferowane przez Panasonic urządzenia, są długowieczne i praktycznie bezawaryjne.  

Obecnie pompy ciepła typu powietrze-woda to najchętniej wybierany przez Polaków system do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Ich eksploatacja jest wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne minimalny.

Pompy ciepła to nie tylko rozwiązanie dla budynków mieszkalnych. Bez przeszkód można je zastosować również w budynkach biurowych. Urządzenia marki Panasonic znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach, stanowiąc idealną alternatywę dla starych kotłów.

Wszystkie oferowane przez nas pompy ciepła posiadają podwyższoną klasę energetyczną A+++, dzięki czemu spełniają niezbędne warunki do uzyskania dofinansowania z dotacji Czyste Powietrze oraz Mój Prąd 5.0.

Więcej na temat pomp ciepła marki Panasonic znajdziesz [TUTAJ]

POMPA CIEPŁA LMVNie czekaj!

Wybierz pompy ciepła Panasonic i ciesz się komfortem oraz czystym powietrzem każdego dnia!

Zaufaj LMV Group i dowiedz się więcej!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz poniżej.

Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu oraz w złożeniu wniosku o dotację Czyste PowietrzeCzyste Powietrze PLUSMój Prąd