Pompy ciepła Hitachi

LMVGroup
7 października, 2022 0 Comment

Niezaprzeczalnie pompy ciepła to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla każdego domu, dzięki któremu oszczędzamy na centralnym ogrzewaniu oraz ciepłej wodzie użytkowej. Dodatkowo po zintegrowaniu ich z instalacją fotowoltaiczną, możemy stworzyć system SMART, zapewniający nam niezależność energetyczną oraz niskie rachunki za prąd.

Pompy ciepła Hitachi serii Yutaki

W ostatnim czasie, wśród instalatorów coraz większym zainteresowaniem cieszą się pompy ciepła o podwyższonej klasie energetycznej A+++ marki Hitachi serii Yutaki. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko atrakcyjnej cenie oraz wysokiej dostępności, ale także kilku indywidualnym cechom, które zainteresowały również naszych projektantów.

Zalety pompy ciepła Hitachi

1. Gwarancja oszczędności

Pompy ciepła Hitachi dzięki współczynnikowi COP=5,25 pobierają zaledwie 20% energii elektrycznej potrzebnej do pracy. Pozostałe 80% pochodzi z powietrza.

2. Wysoka wydajność

Nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych wydajność pompy Hitachi pozostaje niezmienna.

3. Kompaktowość

Zarówno pompa jak i akcesoria są niewielkie, co ułatwia ich transport oraz montaż.

4. Technologia inwerterowa

Dzięki inwerterowo napędzanym sprężarkom scroll, wydajność oraz trwałość użytkowa instalacji zostaje znacznie wydłużona.

5. Odwracalny cykl cieplny

Pompa ciepła Hitachi po połączeniu ze specjalnym zestawem do chłodzenia , zapewnia zarówno ciepło zimą jak i chłód latem.

6. Wielofunkcyjny sterownik

Po wyposażeniu pompy w sterownik YUTAKI, możliwe jest sterowanie i regulowanie pracy całej instalacji.

7. Niskie koszty eksploatacji

Pompa ciepła Hitachi dzięki wyposażeniu w zawór kulowy obiegu wody z wymiennym filtrem, jest bardzo tania w eksploatacji.

Zaufaj LMV Group i dowiedz się więcej!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz poniżej.

Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu oraz w złożeniu wniosku o dotację Czyste Powietrze, Czyste Powietrze PLUS, Mój Prąd, Moje Ciepło, Ciepłe Mieszkanie.

Prowadzimy inwestycje od A do Z – audyt, projekt, montaż oraz wniosek o dotacje.
    Zaufaj LMV Group – Fotowoltaika Kraków