POMPA CIEPŁA LMV

Ciepło z natury – oszczędzaj i dbaj o środowisko z pompą ciepła!

LMVGroup
26 kwietnia, 2023 0 Comment

Pompa ciepła to urządzenie o znacznie wyższej efektywności energetycznej niż tradycyjne systemy ogrzewania. Nie wytwarza ona ciepła lecz przekształca już istniejącą energię cieplną. Dzięki temu, zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe. Przekłada się to nie tylko na mniejsze rachunki za energię elektryczną, ale również ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

W zależności od potrzeb i możliwości instalacji, pompa ciepła może być stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach przemysłowych. Decydując się na jej montaż, zyskujemy min.:

Urządzenie z bardzo wysoką efektywnością energetyczną

Pompa ciepła wykorzystuje energię z otoczenia, aby przetworzyć ją na energię cieplną do ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu, jej efektywność jest bardzo wysoka, a zużycie energii elektrycznej do pracy pompy niskie.

Niską emisję CO2

W porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania, pompa ciepła emituje znacznie mniej CO2, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne i zmniejsza naszą zależność od paliw kopalnych.

Wielofunkcyjne urządzenie

Pompa ciepła może być zastosowana zarówno do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych, jak i ciepłej wody użytkowej, klimatyzacji, a nawet do podgrzewania basenów.

Wysokie bezpieczeństwo 

W przeciwieństwie do systemów opartych na spalaniu paliw kopalnych, pompa ciepła nie wykorzystuje otwartego ognia, a jej instalacja i użytkowanie jest bezpieczne dla ludzi i środowiska. 

Niezawodne i trwałe w eksploatacji urządzenie

Pompa ciepła to wytrzymałe urządzenie, które może służyć przez wiele lat bez konieczności większych napraw lub wymiany. Zwykle działa bardzo cicho, co jest szczególnie ważne w przypadku budynków mieszkalnych, gdzie hałas może być uciążliwy dla mieszkańców.

pompa ciepła

Zaufaj LMV Group i dowiedz się więcej!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz poniżej.

Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu oraz w złożeniu wniosku o dotację Czyste PowietrzeCzyste Powietrze PLUSMój PrądMoje CiepłoCiepłe Mieszkanie.

Prowadzimy inwestycje od A do Z – audyt, projekt, montaż oraz wniosek o dotacje.
    Zaufaj LMV Group – Fotowoltaika Kraków