Elektrownia fotowoltaiczna dla domów
LMV Group - fotowoltaika dla domu

Elektrownia fotowoltaiczna w domu jednorodzinnym, lub wielorodzinnym, to przede wszystkim: oszczędność w rachunkach za prąd, wyższa niezależność energetyczna pojedynczego gospodarstwa domowego i całego kraju. To także wyraz troski o środowisko naturalne i cywilizacyjnej odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń.

Rozwiń

Elektrownia fotowoltaiczna dla domu to doskonały sposób na obniżenie rachunków za energie elektryczną. Jest to innowacyjne rozwiązanie świadczące o odpowiedzialnym podejściu do ekologii, społeczeństwa i przyszłych pokoleń. Dzięki elektrowni fotowoltaicznej wspieracie Państwo energetykę rozproszoną i obywatelską. Budujecie Państwo własną niezależność energetyczną. Pomagacie również ograniczyć zależność Polski od importu surowców energetycznych. Dzięki współpracy z LMV Group – Fotowoltaika Kraków Wasz dom stanie się wzorem nowoczesności, oszczędności i ekologii.

lmv_dom_3_min1

Mechanizm wsparcia mikroelektrowni – Od 1.07.2016 r. mikroinstalacje PV podlegają mechanizmowi bilansowania energii ze współczynnikiem 1:0,7 lub 1:0,8.

Rozwiń

W praktyce, za każdą 1 kWh odprowadzoną do sieci prosument może odebrać 0,8 kWh (instalacje do 10 kW) lub 0,7 kWh (od 10 do 40 kW) w chwilach gdy jego instalacja nie pracuje optymalnie (zima, pochmurny dzień, noc itp.). Opust obejmuje energię czynną i opłatę dystrybucyjną. Rozliczenie odbywa się bez dodatkowych opłat, w okresach rocznych i gwarantowane jest z mocy ustawy na 15 lat. Oznacza to, że przy sprzyjających warunkach można obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 95 %.

lmv_dom_2_min

Zyski: zyski ekonomiczne (finansowe), wzrost wartości nieruchomości, zysk przyszłych pokoleń, niezależność energetyczna, zysk społeczny i ekologiczny.

Rozwiń

Zyski z inwestycji:
Zysk ekologiczny – w postaci niewyemitowanego do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych gazów powstających w tradycyjnym procesie produkcji energii elektrycznej.

Zysk związany ze wzrostem niezależności – pozyskując własną energię budujemy swoją niezależność od jej dostaw i od wzrostu cen czarnej energii i surowców niezbędnych do jej produkcji. Konwencjonalne nośniki energii są na wyczerpaniu, a ich cena systematycznie wzrasta powodując wzrost cen energii. Elektrownia fotowoltaiczna to również wzmacnianie niezależności energetycznej całej Polski. Jest to szczególnie ważne w czasach niespokojnej sytuacji geopolitycznej i niepewnych dostaw gazu zza wschodniej granicy.

Zysk przyszłych pokoleń – pozyskiwanie energii słonecznej to nie tylko czystsze środowisko teraz i w przyszłości. To również zysk w postaci zaoszczędzonych tradycyjnych nośników energii. Im szybciej ludzkość przejdzie na energetykę odnawialną, tym więcej tradycyjnych nośników energii uda nam się zaoszczędzić, na wypadek ewentualnej przyszłej, globalnej katastrofy (uderzenie asteroidy, wojna, wybuchy wulkanów) . Nasze wnuki mogą stanąć przed wyzwaniem odbudowania cywilizacji, a do tego potrzebna jest energia. Nie wybaczą nam jeśli zużyjemy ostatni kilogram węgla i ostatnią baryłkę ropy, wiedząc że mieliśmy możliwość by je dla nich zachować.

Zysk związany ze wzrostem wartości nieruchomości instalacja fotowoltaiczna podnosi wartość Państwa nieruchomości.

Zysk ekonomiczny elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się minimalnym zapotrzebowaniem na serwis i obsługę i koszty z tym związane są znikome. Instalacje PV pracują z optymalną wydajnością nawet do 25 lat generując zyski w postaci niższych rachunków za prąd (nawet o 95 %).

Ponieważ jesteśmy pasjonatami technologii fotowoltaicznej i zależy nam na jej dobrym wizerunku, to stosujemy wyłącznie najwyższej jakości urządzenia. Nie oznacza to wcale, że są one najdroższe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kontaktom krajowym i zagranicznym skróciliśmy do minimum łańcuch dostaw. Zaopatrujemy się bezpośrednio u generalnych dystrybutorów lub producentów omijając w ten sposób drogich pośredników.

Swoją promocję opieramy głównie na poleceniach. Nie utrzymujemy drogiego call-center, ani floty handlowców z ich wysokimi prowizjami. Przez to mocno obniżamy koszty i oferujemy kompletne elektrownie fotowoltaiczne w atrakcyjnej cenie.

Przeprowadzamy inwestycję kompleksowo od projektu, poprzez dostawę i instalację, do podłączenia do sieci i obsługi serwisowej.

Całość inwestycji prowadzimy kompleksowo ustalając m.in. profil zużycia energii, zacienienie itp. Czym jest przygotowywany przez nas projekt 3D można przeczytać tutaj: 

https://lmvgroup.pl/sloneczny-projekt/

Kliknij w baner, by dowiedzieć się więcej