fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm

lmv_biznes_1_min

Elektrownia fotowoltaiczna w przedsiębiorstwach to sposób na redukcję kosztów, innowacyjny marketing i reklamę, energetyczną niezależność oraz element Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie (CSR) rozwiń
Instalacja fotowoltaiczna to sposób na znaczne obniżenie rachunków za prąd. Dzięki wysokiemu bieżącemu zużyciu pozyskanej energii, inwestycje w elektrownie słoneczne w przedsiębiorstwach zwracają się szybko. Wysokie uzyski energetyczne w słoneczne, letnie dni idealnie wpisują się w zwiększone zapotrzebowanie na energie elektryczną spowodowane pracą klimatyzatorów. Niebagatelne znaczenie mają także zyski marketingowe. W czasach rosnącej w społeczeństwie świadomości ekologicznej, firmy dbające o ekologię uzyskują przewagę konkurencyjną.

lmv_biznes_2_min

Zyski: zysk ekonomiczny (finansowy), przewaga konkurencyjna (zysk marketingowy), zysk przyszłych pokoleń, niezależność energetyczna, zysk społeczny i ekologiczny (CSR) rozwiń

Zyski z inwestycji:

Zysk ekologiczny – w postaci niewyemitowanego do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych gazów powstających w tradycyjnym procesie produkcji energii elektrycznej.

Zysk związany ze wzrostem niezależności – pozyskując własną energię budujemy swoją niezależność od jej dostaw i od wzrostu cen czarnej energii i surowców niezbędnych do jej produkcji. Konwencjonalne nośniki energii są na wyczerpaniu, a ich cena systematycznie wzrasta powodując wzrost cen energii. Elektrownia fotowoltaiczna to również wzmacnianie niezależności energetycznej całej Polski. Jest to szczególnie ważne w czasach niespokojnej sytuacji geopolitycznej i niepewnych dostaw gazu zza wschodniej granicy.

Zysk przyszłych pokoleń – pozyskiwanie energii słonecznej to nie tylko czystsze środowisko teraz i w przyszłości. To również zysk w postaci zaoszczędzonych tradycyjnych nośników energii. Im szybciej ludzkość przejdzie na energetykę odnawialną, tym więcej tradycyjnych nośników energii uda nam się zaoszczędzić, na wypadek ewentualnej przyszłej, globalnej katastrofy (uderzenie asteroidy, wojna, wybuchy wulkanów) . Nasze wnuki mogą stanąć przed wyzwaniem odbudowania cywilizacji, a do tego potrzebna jest energia. Nie wybaczą nam jeśli zużyjemy ostatni kilogram węgla i ostatnią baryłkę ropy, wiedząc że mieliśmy możliwość by je dla nich zachować.

Zysk marketingowy – wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej w społeczeństwie (wg. badan CBOS z jesieni 2013 aż 89 % Polaków popiera rozwój odnawialnych źródeł energii), rośnie też chęć konsumentów do nabywania produktów lub usług od ekologicznych firm. Instalacja fotowoltaiczna z całą pewnością spozycjonuje na rynku Państwa przedsiębiorstwo wśród firm popierających ekologię. Istnieje możliwość rozbudowania elektrowni PV o wyświetlacz wielkoformatowy zewnętrzny lub wewnętrzny pokazujący aktualną moc, zysk energetyczny i zysk ekologiczny (zaoszczędzone CO2, ekwiwalent zasadzonych drzew, ekwiwalent przejechanych kilometrów). Dzięki temu zbudujecie Państwo przewagę konkurencyjną, a klienci chętniej wybiorą Państwa ofertę.

Zysk ekonomiczny elektrownia fotowoltaiczna charakteryzuje się minimalnym zapotrzebowaniem na serwis i obsługę i koszty z tym związane są znikome. Instalacje PV pracują z optymalną wydajnością nawet do 25 lat generując zyski w postaci niższych rachunków za prąd oraz wypłat z zakładów energetycznych z tytułu odprowadzonej do sieci energii.

lmv_biznes_3_min

Ponieważ jesteśmy pasjonatami technologii fotowoltaicznej i zależy nam na jej dobrym wizerunku, to stosujemy wyłącznie najwyższej jakości urządzenia. Nie oznacza to wcale, że są one najdroższe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokim kontaktom krajowym i zagranicznym skróciliśmy do minimum łańcuch dostaw. Zaopatrujemy się bezpośrednio u generalnych dystrybutorów lub producentów omijając w ten sposób drogich pośredników.

Swoją promocję opieramy głównie na poleceniach. Nie utrzymujemy drogiego call-center, ani floty handlowców z ich wysokimi prowizjami. Przez to mocno obniżamy koszty i oferujemy kompletne elektrownie w atrakcyjnej cenie.
Przeprowadzamy inwestycję kompleksowo od projektu, poprzez dostawę i instalację, do podłączenia do sieci i obsługi serwisowej.

Całość inwestycji prowadzimy kompleksowo ustalając m.in. profil zużycia energii, zacienienie itp. Czym jest przygotowywany przez nas projekt 3D można przeczytać tutaj https://lmvgroup.pl/sloneczny-projekt/