Śpieszymy poinformować, że jesteśmy jedynym w Polsce certyfikowanym dystrybutorem oraz punktem serwisowym falowników fotowoltaicznych Solis, chińskiego producenta firmy Ginlong Technologies.

Ginlong Technologies to przykład firmy, dzięki której Chiny są dziś największą gospodarką Świata. Dzięki wysokiej jakości, łatwości instalacji i obsługi oraz konkurencyjnym cenom, Solisy zdobyły serca instalatorów i użytkowników na całym Świcie. Falowniki Solis notują ok. 18 % udział na rynku brytyjskim, który obecnie rozwija się najdynamiczniej w Europie. Falowniki i sterowniki Ginlong Tech. obsługują także niedawno oddane do użytku turbiny wiatrowe zlokalizowane na wieży Eifla.

Cieszymy się ze ścisłej i bezpośredniej współpracy z tak cenionym producentem. Dzięki temu posiadamy w naszej ofercie wysokiej jakości falowniki fotowoltaiczne najnowszej generacji w bardzo atrakcyjnych cenach. W najbliższym czasie przedstawimy charakterystykę produktową Solisów udowadniając, że pod wieloma względami wyprzedzają one nawet znane europejskie marki.