Dotacja „Mój Prąd” w 2020 roku. Zyskaj 5000 zł na elektrownię fotowoltaiczną

LMVGroup
31 lipca, 2019 0 Comment

Od 13 stycznia można składać wnioski w rządowym programie, który pozwala uzyskać środki na budowę domowej instalacji fotowoltaicznej. W krótkim tekście wyjaśniamy jak możemy pomóc w otrzymaniu 5000 zł dopłaty. Dotacja Mój Prąd – Kraków, Katowice, Kielce, Rzeszów. Dowiedz się co zrobić, by zbudować elektrownię w swoim mieście i jego okolicach!

Mój Prąd – dla kogo i za co?

„Mój Prąd” to program rządowych dotacji do domowych instalacji fotowoltaicznych. Skierowany jest do osób fizycznych. Obejmuje wydatki związane z zakupem i montażem własnej elektrowni fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kW. „Mój Prąd” zakłada zwrot 5000 zł od poniesionych kosztów. Co za tym idzie, dofinansowanie może pokryć niemal połowę ceny najtańszych instalacji!

Mój Prąd – od kiedy i do kiedy?

Program „Mój Prąd” wystartował we wrześniu ubiegłego roku. Całkowity budżet programu to miliard złotych, co powinno pozwolić na uruchomienie ok. 200 tys. nowych, domowych źródeł energii opartych o panele fotowoltaiczne. Obecna edycja dotacji „Mój Prąd” trwa od 13 stycznia do 18 grudnia 2020 r.

W budżecie projektu zostało wciąż ponad 860 mln złotych. Środków jest sporo i powinno ich wystarczyć do końca roku. Miesiące z najlepszą produkcją energii w roku są jeszcze przed nami. Może warto więc skorzystać ze Słońca i dotacji „Mój Prąd” już teraz, by cieszyć wysokimi zyskami energetycznymi jeszcze z bieżącym roku?

Jak uzyskać dotację Mój Prąd?

Wypełnienie wniosku o dotację „Mój Prąd” jest banalnie proste. Zresztą chętnie pomożemy to zrobić. W zeszłorocznej edycji programu (wrzesień – grudzień 2019) zainstalowaliśmy blisko 150 elektrowni fotowoltaicznych w Krakowie i wielu innych lokalizacjach. Każdy z inwestorów, który zdecydował się na naszą pomoc w uzupełnieniu wniosku „Mój Prąd” otrzymał obiecaną dotację.

Więcej informacji na stronie programu: https://mojprad.gov.pl/

Polecamy też stronę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej w Krakowie: https://www.wfos.krakow.pl/

Zobacz promocyjne zestawy w LMV Group

Proponowane przez nas rozwiązania można znaleźć tutaj:

Proponowane rozwiązania

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy sprzęt spełniający wymagania programu, poprowadzenie inwestycji w terminach zapewniających uzyskanie dotacji, szybką realizacje i pomoc w formalnościach.

tel. 12 307-20-60
kom. 731-471-300
e-mail: LMV@LMV.pl

„Mój Prąd” Kraków, Katowice, Kielce Rzeszów – chętnie porozmawiamy o możliwości zbudowania elektrowni dzięki rządowej dotacji w Twoim mieście lub jego okolicach!