Diament Forbes dla LMV Group !

LMVGroup
17 maja, 2022 0 Comment

Otrzymaliśmy nagrodę od prestiżowego magazynu Forbes. W naszej kategorii i regionie zajęliśmy 3 miejsce, równocześnie będąc najwyżej sklasyfikowaną firmą z branży OZE.

To duże wyróżnienie dla firmy, która 8 lat temu została założona z pasji do czystej energii. Trudne początki koncentrowały się na budowaniu świadomości, edukowaniu i obalaniu mitów. Pierwszy okres działalności, to ledwie kilka instalacji oddawanych w skali roku. Potem przyspieszenie rynku i szybki rozwój. Dziś zrealizowanych ponad 2500 instalacji (fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzatory) małych, dużych, największych… on-gridowych, off-fridowych, hybrydowych… dachowych, gruntowych, elewacyjnych … tych klasycznych i tych typu SMART.

Miesięcznikowi Forbes dziękujemy za nagrodę, równocześnie dziękując całemu zespołowi LMV Group za pracę, a naszym inwestorom za zaufanie.

O szczegółach można przeczytać tu:

https://www.forbes.pl/diamenty/2022/artykuly/diamenty-forbesa-2022-oto-najlepsze-firmy-z-wojewodztwa-malopolskiego/262crp1

Zaufaj LMV Group – Fotowoltaika Kraków
Przeczytaj o proponowanych rozwiązaniach i skontaktuj się z nami, by obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną! Nasi eksperci pomogą złożyć wniosek o dotację Mój Prąd.